Teknoloji

Spec Ops: The Line Steam Mağazasında Satıştan Kaldırıldı!

ünlü aksiyon oyunu Spec Ops: Hat Artık Steam mağazasında satılmamaktadır. Şu an için 2K konu hakkında bir açıklama yapmadı. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  2024 Steam İndirim Tarihleri ​​Açıklandı


Yager Development tarafından geliştirilen Spec Ops: The Line, 2012 yılında PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü. Spec Ops serisinin hem onuncu hem de yeni oyunu olup Kaptan Martin Walker isimli karakterin hikayesini anlatıyor. seçkin Delta Force grubuyla birlikte bir keşif görevi için Dubai’ye gönderildi.

Spec Ops: The Line Steam Mağazasına Veda Ediyor!

Karakterimizin oyunun başından itibaren bir süre halüsinasyonlar görmeye başladığı ve yavaş yavaş savaş korkusunu hissetmeye başladığı oyun, hikayesiyle, bölüm boyunca aldığı kararlarla ve finaliyle oldukça dikkat çekmeyi başardı. . Halen akıllara gelmeyi başaran Spec Ops: The Line, sürpriz bir şekilde Steam mağazasında satıştan kaldırıldı. Buradan erişebileceğiniz sayfada ‘Spec Ops: The Line artık Steam mağazasında mevcut değil.’Bu ifade bizi karşılıyor.

Sektörün ünlü isimlerinden Wario64’ün fark ettiği bu durum, oyuncular arasında büyük şaşkınlık yarattı. Şu an için Steam üzerinden satın alınamasa da diğer platformlarda herhangi bir sorun görünmüyor.

Bildiğiniz gibi bazı oyunlar zaman zaman Steam Store’da yer almıyor ve bir süre sonra geri dönüyorlar. Bu sorunlar genellikle telif hakları veya süresi dolmuş ve yenilenmesi gereken sözleşmelerle ilgilidir. Muhtemelen Spec Ops: The Line ile ilgili olduğunu düşünüyoruz.

Şu an için yayıncı 2K tarafından yapılmış bir açıklama bulunmuyor. Durumla ilgili yeni bir gelişme olması halinde sizleri en kısa sürede bilgilendireceğiz. Gelişmeleri takip ediyoruz.

suhut-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu